PŘÍBĚH TRAVELCOACHINGU

,,

"Žil jsem na třech různých kontinentech. Zdolal
šestitisícové vrcholy. Meditoval v posvátných
jeskyních s mnichy. Učil se od šamanů
v amazonské džungli. Bál se o život ve válkou
zmítaném Kongu. Vyučoval děti v Himálaji.

Cestování mě doprovázelo v zásadních
momentech života… při nacházení sebe sama,
při formování myšlenek, hodnot a cílů…
Pomohlo mi odhalit svoji cestu, získat stabilitu.
Jasnost. Stalo se mým průvodcem
a pomocníkem. Věřím, že cestování otevírá
mysl a proměňuje.

Proto jsem vymyslel travelcoaching.

Spojení cesty a dočasného opuštění zaběhlých
kolejí s vědomou prací na osobním rozvoji
prostřednictvím koučinku a dalších technik.
Cestovní kouč je člověk, který věnuje všechny
své znalosti, zkušenosti a dovednosti ku
prospěchu provázeného. Je Ti průvodcem po
vnitřních i vnějších krajinách

Nejkrásnější místa + nejefektivnější techniky.

To nejlepší ze mě.

Tak vyraž na cestu!
A vrať se domů jiný."

Štěpán Pastula

Vrcholek hory.
Horolezec pod vrcholem hory.
Postava na břehu hledící na moře.

NÁŠ TÝM

Bc. Štěpán Pastula

Jednatel společnosti, kouč, lektor


Bc. Dana Vitoušová

PR a Product Manager


Mgr. Simona Juránková

Marketing

Zkušený cestovatel a průvodce. Zakladatel projektu travelcoaching.cz. Organizátor cestovatelského festivalu. Vizionář a snílek s nohama pevně na zemi. Milovník čaje. Bývalý humanitární pracovník v Kongu a učitel v Himalájích. Dlouholetý lektor v mindfulness a osobním rozvoji.
Vášnivý čtenář a aktivní pisatel. Vystudovaný ekonom a profesionální kouč. Trpělivý posluchač. Hráč na netradiční nástroje. Na poli cestování a osobního rozvoje se pohybuje více jak deset let. Proto nešlo jinak, než propojit toto dvě odvětví v Travelcoaching a nabídnout světu tuto službu a nové možnosti.
Danči příběh je prostě typický pro dnešní dobu… 4 roky pracovala v jednom nejmenovaném korporátu. Když se začal blížit syndrom vyhoření, dala výpověď a vydala se na cestu. Ta jí zavedla na Nový Zéland, kde poznala nejen novou kulturu, ale hlavně prošla tzv. „restartem“. Znovu si nastavila životní hodnoty, priority a objevila sama sebe. Nový Zéland jí velmi přirostl k srdci, prohloubil její lásku k trekům, cestování a focení. Její hlavní úlohou je, aby vše fungovalo tak, jak má… proto jí s velkou pravděpodobností uvidíte na společných akcích.

Simona se stará o to, aby se k vám donesly informace o všech cestách, výletech a expedicích, které pořádáme a další důležité novinky. V Travelcoachingu má na starost marketing. Baví se cestováním, nejraději do zemí Latinské Ameriky, knížkami, v létě na kole a v zimě na lyžích. Endorfiny dobíjí tancem – v poslední dekádě hlavně na lekcích kubánské salsy a dominikánské bachaty. Radost a dobrou náladu z pohybu předává jako lektorka na tanečních kurzech.
Pavel Stejskal

grafik


Martina Milotová

Účetní

Sníh, mráz, tma a zima... Pavel byl nejspíš v minulém životě sněhulákem. Jak jinak si vysvětlit, že nejvíc miluje země, které jsou za polárním kruhem (na Lofotech byl už 4x...) Domluví se norsky a vždy má u sebe termosku s čajem... Nepřekvapivě! Kromě toho hraje na příčnou flétnu a nádherně fotí. Pro Travelcoaching tvoří grafiku a je naší soukromou fotobankou. Takže sbohem, Shutterstocku!
Že výzev v životě není málo cestování změní život vám potvrdí i Martina. Po desetileté praxi jako účetní, sama a na vlastní pěst se vydala na delší pobyt na Nový Zéland a objevila kouzla a tajemství cestování. To, že miluje čísla a učetnictví potvrdilo I to, že po návratu z cest se opět pustila s radostí do účtování.
Chceš s námi vyrazit?VYBER SI CESTU
NAŠI PARTNEŘI